Malý princ

Příběh chlapce z planety B612
o představenízakoupit vstupenku

Muzikálový příběh 
Malý princ

“Každý dospělý byl dítětem, ale málokdo si na to pamatuje.” Ponořte se s námi do příběhu Antoina De Saint Exupéryho a objevujte svět očima Malého prince. Celý příběh jsme přetvořili v hudebně divadelní zážitek pro malé i velké, kde se každý setkává s tajemstvím kvetoucí růže…

Informace o hudebním představení

Malý princ není pouze pohádkou, je filosofickým příběhem, který nás i naše děti učí lásce, pokoře a životním hodnotám. V tomto hudebně dramatickém zpracování si můžete spolu s dětmi každého věku užít všechny důležité obrazy jedinečného díla, obsahujícího mnoho metafor, ale i nadhledu, radosti a důvtipu.

Muzikálová forma představení umožňuje každému divákovi lehce prožít příběh pilota, který ztroskotal se svým letadlem v Saharské poušti. Tam potkává bytost se zvonivým smíchem, která přichází z jiné planety a postupně se stává pilotovým blízkým přítelem. 

"Vydejme se s nimi na cestu jedinečných setkání a připomeňme si opravdovost přátelství, lásku, která překonává planety, zázrak upřímné radosti a také nezvratné loučení, jak je lze vidět jen dětskýma očima. Možná se nám podaří uvidět namísto obyčejného klobouku velikého slona v hroznýšovi. Přestaneme na chvilku počítat a tvořit složité plány, vyměníme strach a logiku za naději a třeba i zaslechneme pod noční oblohou smějící se hvězdy….” (Michaela Novozámská)

Obrazy: 1. Ztroskotání na poušti, 2. Setkání s Malým princem, 3. Planety a cestování vesmírem, 4. Země a rozhovor s hadem, 5. Přátelství s liškou, 6. Květina, 7. Zázračná studna v poušti, 8. Hvězdy na rozloučenou.
Obsazení: Ester Novozámská a David Benda
Písničky napsala: Michaela Novozámská
Hudba: Jiří Kameník a Michaela Novozámská
Hudební doprovody: Jiří Kameník, Ladislav Novotný, Matěj Krečmer, Dominik Novozámský
Stopáž: 56:20 minut

zakoupit vstupenku

Vstupenky na on-line představení Malý princ

Rodinné vstupné: 200 Kč
Školní vstupné – pro třídu: 600 Kč
Školní vstupné – 1. stupeň ZŠ: 2.500 Kč
Školní vstupné – 1. a 2. stupeň ZŠ: 4.600 Kč
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram