Jak to funguje

Nacházíte se na stránkách divadlo online, které umí zprostředkovat představení Hudebního divadla dětem do soukromí Vaší domácnosti, nebo na projekční plochy, či monitory školních tříd. V případě školních představení myslíme i na děti, které právě nejsou ve škole, například z důvodu nemoci, či karantény. Ani ony nepřijdou o divadelní zážitek a dostanou svou vstupenku online.

  1. Zvolte si představení, na které se chcete podívat, dle toho, zda jej plánujete zhlédnout doma v kruhu rodiny, či se svou třídou ve škole. Služba je dle tohoto rozhodnutí přizpůsobena počtu zhlédnutí.
  2. Vyplňte objednávku a uhraďte vstupenku.
  3. Po připsání úhrady obratem obdržíte potvrzení o přijaté platbě, spolu s odkazem na zobrazení zakoupeného produktu.
  4. Po kliknutí na tento odkaz budete přivedeni na stránku s nabídkou Přehrát. Počet přístupů a možností přehrát zvolené představení je odvislý na zvoleném druhu vstupenky. Například v základní rodinné verzi budete moci otevřít stránku přehrávače dvakrát, ve školních verzích pak dle zvoleného objemu. 

Naleznete zde opět i možnost stáhnout příslušné účetní doklady, a v případě představení Malý princ i tzv. „přípravné video“, které jsme připravili pro nejmenší děti. Přiblíží dětem příběh tak, aby divadelní zpracování lépe pochopily.

Případná specifika objednávky je možné upřesnit na níže uvedených kontaktech.

Přejeme Vám krásné a ničím nerušené prožitky

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram